KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16185086
nr 1618 5086
Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, yttermått inklusive ram: 22x31 - 31x22 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:51:38)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 19:06:31
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg 600 kr
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor